Birouri Andrei Muresanu | 205 mp, utilități incluse | Comision 0%

4.216 € / lună
20.57 € / mp / lună

Andrei Mureșanu, Cluj-Napoca

Sup. utilă / mp. utili:
205 mp
Tip prop.:
Clădire de birouri
Niv.:
3
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

Inchiriem spatiu de birouri in cadrul unei cladiri moderne de birouri situata in cartiereul Andrei Muresanu, in apropriere de Piata Cipariu. Suprafata maxima disponibila pantru inchiriere este de 205 mp. In acest pret sunt incluse toate utilitatile, precum si alte facilitati , Spatiul ofera conditiile pentru activitati diverse, de la sedii de companie, IT, servicii, consultanta sau back-office, in functie de nevoile de organizare. Finisajele sunt moderne, iar infrastructura tehnica este potrivita pentru un birou functional: ventilatie cu aport de aer proaspat, sistem HVAC cu ventiloconvectoare, zone de climatizare cu setari de temperatura independente, si retelistica completa. Exista si camera server pentru echipamente IT. Cladirea ofera administrare, lift, , acces securizat cu cardul , acces 24/7, inclusiv pe etaje. Costurile de administrare se adauga si sunt de 2 eur / mp +tva . In pret sunt incluse 5 locuri de parcare supraterane nominale, . Spatiul este disponibil imediat, ceea ce il face potrivit pentru companii care au nevoie de relocare rapida intr-un birou gata de utilizare in zona centrala.
Citește mai mult Citește mai puțin
5 Parcări

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X8OK1401F Copiat! 275516553 Copiat!
Actualizat în: 06 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 205 mp