Spatiu birou langa Hotel Hilton

715 € / lună
11 € / mp / lună

Central, Cluj-Napoca

Sup. utilă / mp. utili:
65 mp
Tip prop.:
Clădire de birouri
An constr.:
1960
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

Inchiriez apartament cu 3 camere, baie, bucatarie, etc, Bd. 21 Decembrie nr. 63, langa Hotel Hilton. 65mp, boxa, gradina proprie. Mobilierul se poate adapta cerintelor chiriasului.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X7DS0400Q Copiat! 267375977 Copiat!
Actualizat în: 18 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Regim înălțime: P
Vizionare cu programare: Da

Vecinătăți:

Hampton by Hilton

Subspații disponibile

Chirie / u.m. / lună:
11.00 EUR/mp (total: 715 EUR/lună)
Suprafață disponibilă:
65
Disponibilitate spațiu:
imediat

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Statia Somesul, liniile 8,24,30,47, 4,6,7,25, 46B
Stații autobuz aprox. 278 m
bus-station
Statia Somesul, Liniile: 8,24,30,46B,47, 4,6,7
Stații autobuz aprox. 301 m
tram-station
Statia G. Baritiu 1, Linia 102
Stații tramvai aprox. 1047 m
train-station
Gara Noua / "Gara de scurt parcurs"
Stații tren aprox. 1461 m
Școală
school
Liceul Teologic Unitarian Janos Zsigmond
Școli aprox. 30 m
kindergarten
Grăd.Mămăruța
Gradinițe aprox. 44 m
school
Liceul Teoretic Mihai Eminescu
Școli aprox. 108 m
university
Universitatea Spiru Haret
Universități aprox. 261 m
Recreere
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 240 m
park
Parc
Parcuri aprox. 461 m
supermarket
Carrefour Market
Supermarket aprox. 570 m
public-square
Piata Mihai Viteazul
Piețe publice aprox. 829 m

Istoricul prețurilor

Acces la informații premium după autentificare
Login Gratuit

Proprietăți similare

Birou, 71 mp în Central
710 € / lună
Cluj-Napoca, Central
70 mp utili
Clădire de birouri
P+2E
Birou, de 35.00 mp, în Central
780 € / lună
Cluj-Napoca, Central
35 mp utili
Bloc de apartamente
3E
Birou, de 72 mp, în Central
651 € / lună
Cluj-Napoca, Central
72 mp utili
Clădire de birouri
2018 (Există)