1

Birou de inchiriat in Zorilor, Cluj Napoca

1.574 € / lună
20.18 € / mp / lună

Zorilor, Cluj-Napoca

Sup. utilă / mp. utili:
78 mp
Niv.:
3
An constr.:
2023 (Există)
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Spatiu de inchiriat in Zorilor! Oferim spre inchiriere spatiu de birouri/tertiar in Zorilor cu suprafata de 78 mp. Poate fi inchiriat atat pentru birouri, cat si pentru clinica medicala sau salon. Imobilul beneficiaza de 2 locuri de parcare. Spatiul este compus din: -1 incapere mare destinata activitatilor comerciale; -2 grupuri sanitare. Confortul termic este asigurat de centrala termica proprie, geamurile termopan, usile termopan, izolatia termica. La pret se va mai adauga TVA-ul. Pentru mai mutle detalii sau pentru programarea unei vizionari, va stam cu drag la dispozitie, Echipa Napoca Imobiliare! ID oferta: 135086
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X57Q140SB Copiat! 275366259 Copiat!
Actualizat în: 17 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 78 mp
Etaj: Parter / 3
Clasă birouri: A
Regim înălțime: P+3E

Zorilor
Stații autobuz aprox. 30 m
bus-station
Gheorghe Dima
Stații autobuz aprox. 38 m
tram-station
Statia Gr. Alexandrescu, Linia 6
Stații tramvai aprox. 1744 m
tram-station
Uzinei Electrice
Stații tramvai aprox. 1766 m
Școală
kindergarten
Helen
Gradinițe aprox. 274 m
kindergarten
Gradinita Liceului Waldorf
Gradinițe aprox. 349 m
school
Scoala Generala nr. 10 / Școala Radu Stanca