Spatiu birouri, clasa A, zona central vestica, Grozavesti - Regie

28.812 € / lună
19.84 € / mp / lună

Regie, București

Sup. utilă / mp. utili:
1.452 mp
Tip prop.:
Clădire de birouri
Niv.:
1
An constr.:
2016 (Finalizată)
  • • Comision 0%
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

SFINX Imobiliare va propune spre inchiriere un spatiu de birouri cu o suprafata de 1452 mp situat intr-o clădire de birouri de clasă A, cu regim de înălțime P+1. Locație strategică, în zona central vestica a capitalei, Grozavesti/Regie, vizibilitate și accesibilitate excelentă, distanță redusă față centrul Bucureștiului, cu acces la linii de transport si metrou. Legături cu arterele principale ale orașului și acces rapid la autostrada A1. Clădirea este proiectată cu o curte interioară, care oferă o vedere spre o zonă verde și de recreere. Clădirea este deplin operațională, certificată BREEAM Excellent și DEKRA Trusted Facility avand cel mai scăzut factor pentru maximă eficiență a spațiului (5%) si un concept arhitectural ce asigură un grad maxim de lumină naturala. Nucleu al clădirii solid, cu panouri rezistente la foc. Dotari: Sistem VRV, inaltime libera 3ml, pardoseala flotanta 15 cm, iluminare naturala, tavan acustic, sistem BMS, generatoare sisteme Securitate, acces securizat, grupuri sanitare, lift. Consum HVAC redus cu până la 35% prin utilizarea unui schimbător de căldură rotativ pentru aer curat. Consum de energie cu până la 25% mai mic, folosind LED-uri cu 120 lm/W și iluminare standard cu senzori. Paza 24/7. Va asigur de toata deschiderea pentru orice informatie! Oferim cu promptitudine si profesionalism consultanta pentru vanzari si inchirieri de apartamente, case, vile, terenuri, spatii comerciale si de birou, consultanta juridica in relatia cu OCPI, cadastru, intabulare si consultanta financiara (cea mai buna solutie de creditare conform profilului clientului, accesarea creditului devine simpla si eficienta) prin brokerii nostri de credite parteneri. SFINX Creditare face parte din cea mai mare retea de brokeraj de credite, DSA Advisor, operata la nivel national de Realmedia ( ).