Spatiu Pretabil Servicii | 4 Camere | 80mp + 50mp terasa

450 € / lună
3.46 € / mp / lună

Burdujeni, Suceava

Sup. utilă / mp. utili:
130 mp
Tip prop.:
Clădire de birouri
An constr.:
1995 (Există)
  • • Locație aproximativă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere spațiu comercial

Spatiu de birouri in de inchiriere in zona Obcii - Suceava, reper , etaje , avand 4 camere, bai, balcoane, bucatarii. Suprafata totala construita 130 mp, utila 130 mp si teren mp, deschiderea de ml. Imobilul are curtea libera mp. Are structura din caramida , este construit in anul 1995, renovat 2025, constructie din . Dotari : structura casa: caramida. Pretul este negociabil. ID intern: 184
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XGGC04003 Copiat! 275392621 Copiat!
Actualizat în: 13 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Stadiu construcție: Există

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Suceava Vest
Stații autobuz aprox. 1065 m
bus-station
Autogara
Stații autobuz aprox. 1952 m
Școală
university
Corp D
Universități aprox. 802 m
university
Universitatea Stefan cel Mare
Universități aprox. 811 m
school
Liceul Dimitrie Cantemir
Școli aprox. 1017 m
school
Scoala gimnaziala Sfantul Ilie
Școli aprox. 1278 m
Recreere
supermarket
Lidl
Supermarket aprox. 64 m
restaurant
Pepennero
Restaurant aprox. 457 m
park
Parcul Universitatii
Parcuri aprox. 877 m
pub
Hennesy's Pub
Pub aprox. 991 m

Proprietăți similare

Birou, de 58 mp, în Sud-Est
415 € / lună
Județul Suceava, Rădăuți
58 mp utili
Clădire de birouri
2E
Birou, de 100 mp, în Ițcani
412 € / lună
Suceava, Ițcani
100 mp utili
Clădire de birouri