Spațiu comercial de inchiriat

6.051 € / lună
34.19 € / mp / lună

Gheorgheni, Cluj-Napoca

Sup. utilă / mp. utili:
177 mp
Tip prop.:
Bloc de apartamente
Niv.:
4
An constr.:
1980
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Vă prezentăm spre închiriere un spațiu comercial amplasat într-o zonă extrem de populată și intens circulată pietonal și rutier din cartierul Gheorgheni, ideal pentru afaceri care au nevoie de vizibilitate și acces facil pentru clienți. Spațiul dispune de o suprafață utilă de 177 mp, cu posibilitatea extinderii cu încă 7 mp, fiind compartimentat eficient și pregătit pentru multiple tipuri de activități comerciale. Caracteristici principale: -trafic pietonal și auto foarte bun -două intrări, inclusiv acces pentru persoane cu dizabilități -q treia iesire in spatele cladirii cu rampa pentru optimizarea logisticii -zonă separată pentru aprovizionare, prevăzută cu rampă -înălțime interioară de 2,7 m -curent trifazic -două grupuri sanitare (femei/bărbați) -zonă de vestiar -spațiu dedicat pentru bucătărie/bufet -două aparate de aer condiționat -stare foarte bună -disponibil imediat Datorită poziționării și configurării, spațiul se pretează excelent pentru: -restaurant sau cafenea -panificație / patiserie -showroom -magazin de prezentare -bancă -servicii comerciale sau retail Sună acum pentru o vizionare și descoperă locația potrivită pentru următorul tău business!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X79E140C0 Copiat! 275525185 Copiat!
Actualizat în: 19 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 177 mp
Regim înălțime: P+4E