Gara de Nord - Ministerul Transporturilor -sup 110 mp - pret 1500 euro

1.540 € / lună
14 € / mp / lună

Gara de Nord, București

Sup. utilă / mp. utili:
110 mp
Tip prop.:
Spațiu stradal
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

Va propunem spre închiriere un spațiu comercial situat în zona Gării de Nord , într-o locație cu vizibilitate bună și acces facil la mijloacele de transport în comun. Zona cu trafic pietonal intens Suprafata: 110 mp Chirie: 1500 euro luna Deschidere: 10 ml la strada Dotari: grup sanitar propriu Condiții de închiriere: o lună chirie în avans + o lună garanție. Spațiul dispune de utilități complete, respectiv curent electric și apă, fiind pretabil pentru diverse activități comerciale sau de servicii. Comision 50% din prima luna Expert Imobiliare
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XC9C040JE Copiat! 275509416 Copiat!
Actualizat în: 04 Mai 2026
Regim înălțime: P

Subspații disponibile

Chirie / u.m. / lună:
14.00 EUR/mp (total: 1540 EUR/lună)
Suprafață disponibilă:
110

Depou subteran Gara de Nord
Stații autobuz aprox. 171 m
tram-station
Buzesti
Stații tramvai aprox. 216 m
metro-station
Metrorex. Statia de Gara de Nord
Stații metrou aprox. 222 m
train-station
Vechea "Gara a Targovistei" astazi parte din Gara de Nord
Stații tren aprox. 386 m
Școală
school
Scoala Nr. 1 Sfintii Voievozi
Școli aprox. 71 m
university
Facultatea de Inginerie Medicala
Universități aprox. 295 m
kindergarten
Gradinita Smiley
Gradinițe aprox. 421 m
school
Gradinita nr.285
Școli aprox. 437 m
Recreere
park
Parcul Garii de Nord
Parcuri aprox. 217 m
supermarket
Shop & Go - Mega Image
Supermarket aprox. 381 m
hypermarket
Intrarea in caminele C si D din grozavesti
Hipermarket aprox. 1208 m
mall
"METROPLIS CENTER"
Mall aprox. 1677 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, 150 mp în Dorobanți
1.500 € / lună
București, Dorobanți
150 mp utili
Bloc de apartamente
2007
Spațiu comercial, de 140 mp, în Aviatorilor
1.500 € / lună
București, Aviatorilor
140 mp utili
Clădire de birouri
Spațiu comercial, de 100.00 mp, în Gara de Nord
1.500 € / lună
București, Gara de Nord
100 mp utili
Bloc de apartamente

Detalii de contact

EXPERT DIPLOMATIC FEST

Radu Elena

4.78(3 review-uri)

EXPERT DIPLOMATIC FEST

CONTACT

Creează alertă