Spațiu comercial stradal | Calea Șerban Vodă | 262 mp | Complet utilat

3.401 € / lună
13.03 € / mp / lună

Tineretului, București

Sup. utilă / mp. utili:
261 mp
Tip prop.:
Spațiu stradal
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

North Bucharest Rent oferă spre închiriere un spațiu comercial stradal de 262 mp, situat pe Calea Șerban Vodă — o arteră comercială importantă din sudul Bucureștiului, cu trafic pietonal și auto constant și o comunitate rezidențială densă și activă în jur. Spațiul se află la parter, cu acces direct din stradă și vizibilitate stradală excelentă, fiind complet utilat și disponibil imediat pentru activitate. Suprafața generoasă de 262 mp oferă flexibilitate maximă în amenajare și compartimentare, potrivită pentru o gamă largă de activități comerciale sau de servicii. Spațiul este ideal pentru retail de suprafață medie, showroom, supermarket de proximitate, farmacie, clinică, restaurant, sală de fitness, birou sau orice activitate care beneficiază de vizibilitate stradală directă și un flux constant de clienți. Dotări: Spațiu complet utilat, pregătit pentru activitate imediată Acces direct din stradă, vizibilitate stradală maximă Suprafață generoasă de 262 mp, configurabilă conform necesităților chiriașului Calea Șerban Vodă beneficiază de o conectivitate bună cu centrul Bucureștiului, cu acces facil dinspre Piața Unirii, Timpuri Noi și Bulevardul Dimitrie Cantemir, bine deservită de mijloace de transport în comun — metrou, autobuz și tramvai în apropiere. Vecinătatea include blocuri rezidențiale, instituții și zone comerciale active, ceea ce asigură vizibilitate și un flux constant de clienți pe tot parcursul zilei. Spațiul este disponibil imediat, pretabil pentru amenajare sau activitate imediată conform necesităților chiriașului. Contact: Pentru detalii și vizionări, echipa North Bucharest Rent vă stă la dispoziție.