Chirie- Spatiul Industrial/ Depozit-Bragadiru

19.602 € / lună
7.26 € / mp / lună

Bragadiru, Județul Ilfov

Sup. prop / mp. prop.:
2.700 mp
Tip prop.:
Depozitare
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

B-North Real Estate vă propune spre chirie o proprietate industrială/comercială cu poziționare strategică în Bragadiru având deschidere directă la drum principal și vizibilitate excelentă din trafic. Cu o suprafață generoasa această proprietate reprezintă o oportunitate foarte bună pentru companii care caută un spațiu cu acces facil, expunere puternică și potențial ridicat de adaptare pentru diverse activități economice. Inaltime de 10m, Depozit 2700 mp-parter Birouri 350 mp la parter Curte 1100 mp, 3 euro mp 10 locuri de parcare Usa drive-in, sistem de monitorizare video Pardoseala beton Usa sectionala automata Rafturi depozitare marfa Curte betonata Electricitate 380 V Gaze Apa curenta Centrala termica Supraveghere video Strazi asfaltate AUTORIZATIE ISU 💼 Ideal pentru: ✔ Logistică & distribuție ✔ Depozitare ✔ E-commerce / fulfilment ✔ Producție ușoară ✔ Showroom + depozit distribuție și logistică supermarket / retail de proximitate showroom comercial centru operațional producție ușoară service, comerț sau activități mixte Posibilitate de delimitare in jumatate. Pentru detalii suplimentare, planuri sau programarea unei vizionări, vă stăm la dispoziție.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XEI014037 Copiat! 275445911 Copiat!
Actualizat în: 04 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 2700 mp
Etaj: Parter
Stadiu construcție: Există