3.8 EURO MP! HALA NOUA de inchiriat in Targoviste - Exterior nord.

1.592 € / lună
3.79 € / mp / lună

Exterior Nord, Târgoviște

Sup. prop / mp. prop.:
420 mp
Tip prop.:
Logistică
  • • Locație aproximativă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere spațiu comercial

Hală industrială nouă – prima închiriere – Târgoviște Nord, după Dedeman Spațiu util 420 mp, ideal pentru depozitare, producție sau logistică. Acces facil TIR direct din DN71, curent trifazic, înălțime mare și două rampe de acces pentru încărcare descărcare rapidă. Hala permite lucru cu elevator în interior și dispune de birou amenajat cu grup sanitar. Curte cu alei betonate pentru acces ușor și manevrare. Preț: 3,8 € mp – ofertă foarte bună pentru zonă. Anunț publicat de Agent: Marius Mitroi –
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X9311400T Copiat! 275555728 Copiat!
Actualizat în: 15 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Etaj: Parter
Stadiu construcție: Există
An construcție: 2026 (Există)
Structură rezistență: Prefabricate

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Targoviste Vest
Stații autobuz aprox. 1323 m
Școală
school
Universitatea Valahia din Targoviste
Școli aprox. 972 m
school
Scoala Generala Viforata
Școli aprox. 1422 m
school
Scoala Generala 4
Școli aprox. 1773 m
Recreere
restaurant
O noapte de vis
Restaurant aprox. 59 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 1233 m
restaurant
Solarino
Restaurant aprox. 1869 m

Proprietăți similare

Spațiu industrial, 480 mp în Periferie
1.584 € / lună
Județul Dâmbovița, Pucioasa
Producție/Servicii
1E
2025
Spațiu industrial, de 280 mp, în Central
1.599 € / lună