Teren | Extravilan | 4.720 Mp | Selimbar

378.000 €
80.08 € / mp

Mohu, Județul Sibiu

Sup. teren:
4.720 mp
Clas.:
Extravilan
Tip:
Agricol
  • • Locație aproximativă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere teren

MAAC Imobiliare vă oferă spre vânzare un teren extravilan cu suprafața de 4.720 mp, situat la DN, în localitatea Mohu, comuna Șelimbăr. Proprietatea se află într-o zonă avantajoasă, potrivită pentru diverse tipuri de investiții. Pentru mai multe detalii sau pentru programarea unei vizionări, vă rugăm să ne contactați, menționând ID: CP2729520
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Canalizare

Detalii teren

ID anunț: XCSI130BR Copiat! 270637492 Copiat!
Actualizat în: 16 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Amenajare străzi
Iluminat stradal Mijloace de transport în comun Asfaltate
Alte caracteristici
Acces auto
Comision
standard

Disponibilitate proprietate:

Imediat

Istoricul prețurilor

Acces la informații premium după autentificare
Login Gratuit

Proprietăți similare

Teren agricol extravilan de 17160 mp, în Exterior Sud
350.000 €
Sibiu, Exterior Sud
17.160 mp teren
f.s. 153.0 m
Extravilan
Teren agricol extravilan de 30000 mp, în Șura Mică
359.000 €
Județul Sibiu, Șura Mică
30.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Teren agricol intravilan de 8600 mp, în Cristian
387.000 €
Județul Sibiu, Cristian
8.600 mp teren
f.s. 48.32 m
Intravilan

Detalii de contact

MAAC Imobiliare

Andreea Vasiu Consultant imobiliar

MAAC Imobiliare
PRO