4

TEREN EXTRAVILAN LANGA FABRICA DE CHERESTEA Holzindustrie Schweighofer - RECI

15.000 €
1.76 € / mp

Reci, Județul Covasna

Sup. teren:
8.500 mp
Fr. Str.:
21 m
Clas.:
Extravilan
Tip:
Agricol
  • • Locație exactă

Descriere teren

Imobiliare CLAU DAVID, va propune spre vanzare un teren generos de 8500 mp extravilan arabil, situat langa fabrica de cherestea Holzindustrie Schweighofer din Reci, jud. Covasna. Terenul se compune din 2 parcele: de 7000 mp, respectiv 1500 mp si sunt comasate , respectiv unul langa altul. Frontul stradal fiind de 26 m si lungime de 310 m. Va invitam cu drag la o vizionare programata.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate

Detalii teren

ID anunț: XC2H03015 Copiat! 40864485 Copiat!
Actualizat în: 15 Aprilie 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Nr. fronturi stradale: 1

Comision
3%

Vicii:

NU SUNT

Vecinătăți:

FABRICA DE CHERESTEA Holzindustrie Schweighofer,
Lacul RECI, Aproprierea padurii de mesteacan

Alte detalii:

- se vand impreuna ambele terenuri extravilane arabile

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Gara Moacsa
Stații autobuz aprox. 1849 m
Recreere
park
Parc
Parcuri aprox. 1519 m
restaurant
Hanul Nufarul
Restaurant aprox. 1550 m
bar
Bar
Bar aprox. 1786 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 1905 m

Proprietăți similare

Teren agricol intravilan de 2220 mp, în Întorsura Buzăului
14.900 €
Județul Covasna, Întorsura Buzăului
2.220 mp teren
Intravilan
Agricol