Teren de inchiriat, zona Centura-Nufarul, Oradea, Bihor

2.380 € / lună
0.70 € / mp / lună

Nufărul, Oradea

Sup. teren:
3.400 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă

Descriere spațiu comercial

Gaminvest oferă spre închiriere un teren cu suprafața de 3400 mp, situat in zona de Centura-Nufarul, Oradea, Bihor. Terenul dispune de un front la drum de pamant, de aproximativ 50 ml. Terenul este pretabil pentru centru colectare deseuri, dezmembrari, centru colectare fier vechi etc Prețul de închiriere este de 0,7 euro/mp/lună, cu posibilitatea de a discuta și opțiuni de închiriere parțială sau pe termen lung. Pentru detalii suplimentare sau programarea unei vizionări, vă rugăm să ne contactați.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: X56E040MV Copiat! 275387900 Copiat!
Actualizat în: 01 Aprilie 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent

Utilități

Comision
50%

Puncte de interes

Mijloace transport
tram-station
Nufarului
Stații tramvai aprox. 403 m
tram-station
Ciheiului
Stații tramvai aprox. 768 m
bus-station
Autogara
Stații autobuz aprox. 1213 m
bus-station
Autogara Oradea
Stații autobuz aprox. 1246 m
Școală
school
Liceul Teoretic Onisifor Ghibu
Școli aprox. 428 m
university
Universitatea Emanuel
Universități aprox. 615 m
university
Universitatea Emanuel
Universități aprox. 710 m
Recreere
supermarket
Selgros
Supermarket aprox. 443 m
restaurant
Junior
Restaurant aprox. 617 m
park
Parc
Parcuri aprox. 692 m
cafe
Starbucks
Cafenea aprox. 881 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, 182 mp în Nufărul
2.420 € / lună
Oradea, Nufărul
182 mp utili
Centru comercial
2E
Spațiu comercial, 182 mp în Nufărul