Teren Premium în Berzasca - Front la Dunăre + DN57 - De vanzare

70.000 €
57.42 € / mp

Berzasca, Județul Caraș Severin

Sup. teren:
1.219 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Prime Imobiliare ADS, va propune spre vanzare teren intravilan, amplasat în Berzasca, județul Caraș-Severin, cu o suprafață totală de 1.219 mp, situat într-o zonă deosebită din Clisura Dunării. Proprietatea beneficiază de dublă deschidere de aproximativ 30 ml atât către DN57, cât și către malul Dunării, oferind acces facil și o priveliște spectaculoasă. Poziționarea excelentă face ca terenul să fie ideal pentru construcția unei case de vacanță, pensiuni, restaurant, ponton sau pentru investiții turistice, într-o zonă aflată în continuă dezvoltare. Accesul direct din drumul național și ieșirea către Dunăre reprezintă un avantaj rar întâlnit în această zonă. O oportunitate excelentă pentru investiție sau dezvoltarea unei proprietăți exclusiviste pe malul Dunării. Mădălina - - tranzactionam imobile, dar lucram cu oameni si pentru oameni!
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Canalizare

Detalii teren

ID anunț: XEMG13023 Copiat! 275575285 Copiat!
Actualizat în: 21 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 30.0 m
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Amenajare străzi
Iluminat stradal Mijloace de transport în comun Asfaltate

Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 499 m

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 7510 mp, în Moldova Nouă