Vând teren vecin cu Penny Market

600.000 €
150 € / mp

Călărași, Județul Dolj

Sup. teren:
4.000 mp
Tip:
Construcții
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere teren

Vând teren intravilan cu suprafața de 4000- 5000 mp ce deschiderea de 36 ml la DN 54A, învecinat la Vest cu un magazin Penny Market.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: XV100311R Copiat! 273959407 Copiat!
Actualizat în: 23 Aprilie 2026
Tip tranzacție: De vânzare de către proprietar
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 36 m
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Comision
0%

Istoricul prețurilor

Acces la informații premium după autentificare
Login Gratuit

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 550000 mp, în Central
550.000 €
Craiova, Central
550.000 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 1199 mp, în Brestei
599.500 €
Craiova, Brestei
1.199 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 1019 mp, în Calea București
609.362 €
Craiova, Calea București
1.019 mp teren
Construcții

Terenuri construcții de vânzare în Călărași, Județul Dolj