Domnești, Drumul Târgului, teren 1876 mp, 66ml x 28 ml, se poate parcela

103.180 €
55 € / mp

Domnești, Județul Ilfov

Sup. teren:
1.876 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

DMC Imobiliare va prezintă spre vânzare un lot de teren în suprafață de 1876mp, cu 66ml lungime și 28ml adâncime, toate utilitățile se afla la strada principala. Terenul se poate cotiza în suprafețe mai mici. În zona sunt numai construcții noi. Terenul este amplasat intr-o zona cu acces facil către centrul Comunei Domnești, LIDL, Penny, școală, grădiniță, Etc Pentru mai mute detalii și stabilirea unei vizionari ne puteți contacta telefonic!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: XEII1300T Copiat! 270952835 Copiat!
Actualizat în: 21 Mai 2026

Scoala Mica
Școli aprox. 651 m
school
Scoala Mare
Școli aprox. 688 m
Recreere
supermarket
Mega Image
Supermarket aprox. 752 m

Istoricul prețurilor

Acces la informații premium după autentificare
Login Gratuit

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 1500 mp, în Ghermănești
110.000 €
Județul Ilfov, Ghermănești
1.500 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 1535 mp, în Domnești
105.915 €
Județul Ilfov, Domnești
1.535 mp teren
Construcții
Teren Construcții extravilan de 11200 mp, în Domnești
112.000 €
Județul Ilfov, Domnești
11.200 mp teren
Construcții

Detalii de contact

DMC IMOBILIARE