Terenuri ideale pentru proiecte rezidentiale 5–9 apartamente – Calea Medves

89.990 €
141.72 € / mp

Moșnița Nouă, Județul Timiș

Sup. teren:
635 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Evand Homes ofera spre vanzare 7 terenuri intravilane, situate pe Calea Medves, intr-o zona in plina expansiune, cu acces facil si potential ridicat pentru dezvoltare rezidentiala. Terenurile sunt ideale pentru constructia de blocuri de apartamente, zona avand cerere ridicata pe piata imobiliara. Suprafetele sunt cuprinse intre 609 mp si 900 mp, cu POT 30%, iar regimul de construire permite realizarea de proiecte rezidentiale cu minimum 5 si maximum 9 apartamente pe fiecare teren, avand ca tip de constructie Parter + Etaj + Etaj retras. Toate utilitatile sunt disponibile: apa, canalizare, gaz si energie electrica. Acces direct din drum public, oferind conditii optime pentru demararea rapida a unui proiect imobiliar. Terenuri disponibile: - 5 apartamente – 635 mp – 90.000€ - 5 apartamente – 609 mp – 90.000€ - 9 apartamente – 900 mp – 160.000€ - 9 apartamente – 900 mp – 160.000€ - 8 apartamente – 820 mp – 125.000€ - 8 apartamente – 820 mp – 125.000€ - 8 apartamente – 832 mp – 110.000€ Pentru detalii si programarea unei vizionari, contactati-ne la – Evand Homes, partenerul dumneavoastra de incredere.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: XG6R0300A Copiat! 274615243 Copiat!
Actualizat în: 29 Ianuarie 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 25 m
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Amenajare străzi
Pietruite Mijloace de transport în comun