2

Teren intravilan – Poiana Mică | Investiție ideală!

79.900 €
79.90 € / mp

Poiana Brașov, Județul Brașov

Sup. teren:
1.000 mp
Tip:
Construcții
  • • Exclusivitate
  • • Locație exactă

Descriere teren

Sunt Claudiu Dorobanțu, consultant imobiliar în cadrul RE/MAX Central Brașov, și îți propun spre achiziție un teren intravilan situat în Poiana Mică / Poiana Brașov, într-o zonă deosebită, la doar câteva minute de stațiune și în imediata apropiere a Stânei Turistice Sergiana. Proprietatea are 1.000 mp, împărțită în două parcele de câte 500 mp, fiind ideală atât pentru investiție turistică, cât și pentru o casă de vacanță într-un cadru natural spectaculos. Caracteristici: - Suprafață totală: 1.000 mp (2 x 500 mp) - Regim: intravilan, construibil - Acces: drum pietruit + drum de pământ - Utilități: în apropiere - Zonă în plină dezvoltare Avantaje: - Vedere panoramică superbă asupra munților - Aproape de pădure – liniște și aer curat - Ideal pentru pensiune, cabană sau casă de vacanță - Potențial excelent de investiție turistică - Locație exclusivistă, la câteva minute de Poiana Brașov Fie că îți dorești o investiție într-o zonă turistică premium sau un refugiu montan într-un cadru natural deosebit, acest teren reprezintă o oportunitate rară. Contactează-mă pentru mai multe informații. Proprietățile din această zonă se tranzacționează rapid fiind la mare căutare!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: X56U130PS Copiat! 275354643 Copiat!
Actualizat în: 21 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Nr. fronturi stradale: 1
Modalitate de plată: Cash sau Credit