Teren intravilan de vanzare in Rasinari zona Calinis - 890 mp

68.000 €
76.40 € / mp

Rășinari, Județul Sibiu

Sup. teren:
890 mp
Tip:
Construcții
  • • Comision 0%
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Comision 0% Pret avantajos! De vanzare teren intravilan cu suprafata de 890 mp in zona Calinis,(intrare in Rasinari pe stanga). Terenul este drept, are in front stradal de 14 m la drum pietruit, plus alt acces la drum in spate. Este in zona unde deja s-au construit case cu regim de inaltime P+1 etaj. Terenul este intravilan. Are PUZ aprobat iar utilitatile ( apa, canalizare, curent ) sunt la parcela vecina. Gaz este la strada principala. Conform certificatului de urbanism destinatia terenului este - Subzona locuintelor individuale si colective mici. Terenul permite parcelarea deoarece frontul stradal este mare si permite obtinerea de parcele bune pentru constructii case. Pret: 68.000€ Cod ofertă / ID: P25533 Sună-ne acum la numarul din anunt și află detalii despre această proprietate de vanzare din Rasinari, dar și despre alte proprietăți potrivite pentru tine.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

ID anunț: X5EK130TP Copiat! 272310728 Copiat!
Actualizat în: 17 Mai 2026

Comision
0%

Proprietăți similare

Teren Construcții intravilan de 514 mp, în Rășinari
61.700 €
Județul Sibiu, Rășinari
514 mp teren
Construcții
Teren Construcții intravilan de 436 mp, în Rășinari