1

Teren Auchan Vitan T226

88.000 €
460.73 € / mp

Vitan, București

Sup. teren:
191 mp
Tip:
Construcții
  • • Exclusivitate
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

De vânzare: Teren intravilan 192 mp – zona Auchan Vitan O oportunitate excelentă pentru investiție sau dezvoltare! Teren intravilan de 192 mp, situat în zona Auchan Vitan, într-un cartier bine conectat la facilități și transport. Caracteristici: ✅ Suprafață: 192 mp ✅ Deschidere: 15 m ✅ Utilități: Apă, canalizare și curent electric pe teren, gazul la poartă ✅ Localizare: Zonă liniștită, cu acces rapid la mijloace de transport, centre comerciale, școli și servicii Ideal pentru construcția unei case sau a unei investiții imobiliare. Contactează-ne pentru mai multe detalii sau pentru a programa o vizionare! Vecinatati
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Canalizare

Detalii teren

ID anunț: XE0M1301A Copiat! 275557338 Copiat!
Actualizat în: 16 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 15.0 m
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Amenajare străzi
Iluminat stradal Mijloace de transport în comun Asfaltate Betonate
Comision
standard

Vecinătăți:

Vitan Mall, Camil Resu, Ramnicu Valcea, Ramnicu Sarat, Baba Novac, Vitanul Nou, Auchan Vitan, Mihai Bravu, Piata Muncii, Campia Libertatii, Nicolae Grigorescu, Park Lake, Parcul IOR, Titan, Fizicienilor

Disponibilitate proprietate:

Imediat

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Stație RATB
Stații autobuz aprox. 121 m
bus-station
Statia Policlina Unex A-Z, linia 135, 223, N111, 202, 123