FILM!1.400 mp teren turistic, Sovata: 800m de Lacul Ursu si 300 m de Lacul Negru

89.000 €
63.57 € / mp

Sovata, Județul Mureș

Sup. teren:
1.400 mp
Tip:
Construcții
  • • Comision 0%
  • • Locație aproximativă
  • • Vizionare prin apel video

Descriere teren

Comision cumparator: 0% ASCENDENT IMOBILIARE TARGU MURES, este onorata sa va prezinte spre vanzare spre un teren intravilan cu potential turistic spreciabil situat intr-una dintre cele mai cautate zone din statiunea Sovata, la doar 800 de metri de Lacul Ursu si 300 de metri de Lacul Negru. Va invitam sa experimentati o vizionare ****************** unde va aflati, accesand filmul de prezentare: Film prezentare: https: watch?v=9FY4PxXEUxw . Suprafata totala: 14 ari (1.400 mp) Deschidere: 20 metri la drum de acces Utilitati disponibile la parcela: Apa Canalizare Curent electric Avantaje cheie: Zona linistita, in plina dezvoltare turistica Acces facil, ideal pentru construirea unei pensiuni, cabane sau case de vacanta Peisaj deosebit, natura curata, aer ozonat Apropiere de principalele atractii din Sovata Localizare excelenta in judetul Mures, intr-o statiune balneara renumita atat la nivel national, cat si international. Telefon mobil WhatsApp: Detalii, fotografii suplimentare, precum si alte variante similare exclusive:
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: X506134NA Copiat! 275563243 Copiat!
Actualizat în: 18 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 20 m
Nr. fronturi stradale: 2
Modalitate de plată: Cash sau Credit