Zero comision, 160mp birou mobilat in imobil eclectic, Eminescu, 11' M

2.784 € / lună
17.40 € / mp / lună

Eminescu, București

Sup. utilă / mp. utili:
160 mp
Tip prop.:
Clădire de birouri
An constr.:
2015 (Există)
  • • Comision 0%
  • • Locație exactă

Descriere spațiu comercial

Imobil cu functiune birouri, complet restaurat, amplasat in proximitatea Pietei Gemeni - Eminescu. Fatada in stil neoromanesc este eleganta si atent restaurata, iar interioarele sunt adaptate la standardele actuale prin finisaje premium si echipamente moderne. Spatiul disponibil se afla la mansarda, o suprafata inchiriabila de 160mp compusa din spatiu deschis, o partitie de sticla, bucatarie si grupuri sanitare. Se preda precum in poze. Pretul chiriei este de 2300 eur/ luna, iar costurile administrative sunt in valoare de 2.5 eur/mp (incluzand consum apa, salubrizare si servicii). Suplimentar se plateste electricitatea, contorizata separat. Se adauga TVA. Cladirea dispune de climatizare (ventiloconvectoare), serviciu administrare, infrastructura date, acces card, sistem supraveghere si alarma. Accesul catre servicii transport se face rapid, distanta mers statie STB/ Metrou: 3/ 11 min ([M] Stefan cel Mare). Consultanta oferita pe intregul parcurs al procesului de relocare/ acomodare birou (analiza comparativa oferte, vizionari, clauze contractuale, servicii suport) este gratuita.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

ID anunț: XCJF140CL Copiat! 275575355 Copiat!
Actualizat în: 21 Mai 2026
Tip tranzacție: De închiriat prin agent
Suprafață utilă: 160 mp
Etaj: Etaj 1
Stadiu construcție: Există