2

Teren Dublă Deschidere 1571 mp

798.382 €
508.20 € / mp

Industriilor, București

Sup. teren:
1.571 mp
Tip:
Construcții
  • • Locație aproximativă

Descriere teren

Agenția imobiliară POVIL va propune spre vânzare un teren excelent poziționat situat în Sectorul 3 zona Faur - Industriilor. Suprafața: 1571 mp Dublă deschidere. Utilități: apa, canalizare , gaz, electricitate Vânzătorul este plătitor de TVA. Oportunitate de investiție!
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă Gaz Canalizare

Detalii teren

ID anunț: XARR0302E Copiat! 274979160 Copiat!
Actualizat în: 21 Mai 2026
Tip tranzacție: De vânzare prin agent
Clasificare teren: Intravilan
Modalitate de plată: Cash sau Credit

Utilități

Amenajare străzi
Asfaltate Iluminat stradal Mijloace de transport în comun
Alte caracteristici
Construcție demolabilă Parcelabil La șosea Acces auto Teren împrejmuit
Comision
Standard

Puncte de interes

Mijloace transport
bus-station
Scoala Generala nr. 55
Stații autobuz aprox. 819 m
tram-station
Republica S.A.
Stații tramvai aprox. 1592 m
metro-station
Metrorex. Stația Republica (M1)
Stații metrou aprox. 1658 m
train-station
Halta Titan Sud (23 August)
Stații tren aprox. 1725 m
Școală
school
Scoala Generala nr. 55
Școli aprox. 753 m
school
Scoala cu clasele I-VIII, nr.55
Școli aprox. 766 m
kindergarten
Gradinita nr. 187
Gradinițe aprox. 1151 m
kindergarten
Gradinita nr. 68
Gradinițe aprox. 1328 m
Recreere
supermarket
Mega Image
Supermarket aprox. 788 m
park
Parc
Parcuri aprox. 1177 m
sports-ground
Teren sportiv
Terenuri sport aprox. 1259 m